.:: .::شماره كارت بانك ملي جهت كمك نقدي به مجمع خيرين : 4594 9951 9918 6037 --------شماره حساب : 0218889252006- . ::. ::.    
 

                                                               
اطلاعیه مجمع خیرین سلامت بروجرد
بدینوسیله به استحضار   مردم فهیم و فرزانه شهرستان بروجرد می رساند با استعانت از خداوند متعال و در راستای خدمات رسانی هر چه بیشتر به شهروندان عزیز و بر اساس تقاضاهای شبکه بهداشت و درمان بروجرد و تاییده دانشگاه علوم پزشکی مبنی بر نیاز به ارائه خدمات بستری در بخش اعصاب و روان ، خیرین نیکوکار خانواده  محترم جناب آقای حاج سید عباس آزرمسا و آقای مهندس سید علی آزرمسا کلیه هزینه ساخت این بخش بیمارستانی را شامل 32 تخت بستری ، درمانگاه اعصاب و روان و اوژانس و سایر مشاعات مورد نیاز را تقبل نموده اند که این بخش مستقل واقع در ضلع جنوبی بیمارستان شهید دکتر چمران در زمینی به مساحت 3450 متر مربع و زیربنای 2600 متر مربع انشااله احداث میگردد. مقدمات آماده سازی زمین و تجهیز کارگاه انجام شده که پس از اخذ پروانه ساختمان و تاییدیه نقشه ها  عملیات احداث با یاری خداوند متعال شروع خواهد شد.
در این راستا از همکاری صمیمانه و موثر شورای شهر ، شهردار محترم ، فرمانداری محترم بروجرد و گروه مهندسین خیر بروجرد و سازمان نظام مهندسین استان و شهرستان بروجرد کمال تشکر و تقدیر را داریم.
و من التوفیق
هیئت مدیره مجمع خیرین سلامت شهرستان بروجرد 

 
 
واحد فناوري اطلاعات مركز خيرين سلامت- بروزرساني زمستان ماه 99